08 Φεβρουαρίου 2017

Φίλαθλος μπήκε με δική του μπάλα στο γήπεδο και σκόραρε στις καθυστερήσεις! [βίντεο

Ενα ασύλληπτο περιστατικό συνέβη σε γήπεδο της Ονδούρας στον αγώνα Ολίμπα-Μοτάγκουα.

Φίλαθλος μπήκε στον αγωνιστικό χώρο στις καθυστερήσεις με... δική του μπάλα, μπήκε στη μικρή περιοχή την ώρα που βρίσκονταν σε εξέλιξη επίθεση της γηπεδούχου ομάδας και... σκόραρε.
Μέσα στη σύγχυση που επικράτησε στα καρέ, ο τερματοφύλακας έπεσε στο σουτ του... φιλάθλου αλλά δεν μπόρεσε να συγκρατήσει την μπάλλα. Το απίστευτο είναι ότι το ίδιο δευτερόλεπτο, επιθετικός της Ολίμπια σούταρε επίσης προς την εστία και έβαλε γκολ ισοφαρίζοντας για την γηπεδούχο!

Ολα αυτά στο 94ο λεπτό και τελικά ο διαιτητής κατακύρωσε το γκολ διαμορφώνοντας το τελικό σκορ σε 2-2.